XProtect LPR е допълнителен софтуерен модул към IP видео платформата Milestone XProtect, който автоматично детектира, разпознава и записва в текстов формат регистрационните номера на преминалите в полезрението на камерата превозни средства. XProtect LPR поддържа регистрационни номера от над 100 държави, включително Българските регистрационни табели.
XPLPRBL
Нов продукт
Във външен склад (без забавяне времето за доставката)
Продуктът вече не е наличен
Срок на наличността:
С наложен платеж | По банков път |
---|---|
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
XProtect LPR е допълнителен софтуерен модул към IP видео платформата Milestone XProtect, който автоматично детектира, разпознава и записва в текстов формат регистрационните номера на преминалите в полезрението на камерата превозни средства. В допълнение модулът логически свързва разпознатите номера със записаното видео, което прави възможно търсене във видео архива по зададен номер на превозно средство. Системата осигурява надеждно и точно разпознаване на регистрационни табели от различни националности и в комбинация с подходяща мегапикселова IP камера е мощно средство за контрол на пътния трафик, управление на достъпа до зони с ограничения или оптимизиране на дейността. Пример за това е възможността софтуерът да извести с Алармено съобщение при разпознаване на предварително зададени в списък номера, позволявайки автоматизирана реакция – например отваряне на бариера или портал. Управлението и настройката на системата са изцяло вградени и се осъществяват в основния Milestone XProtect софтуерен интерфейс.
Разпознатите регистрационни табели се визуализират в реално време в стандартния клиентски модул XProtect Smart Clent в списъчен вид. При избор на номер от списъка, автоматично се превключва в режим Playback, показващ видеозаписа с преминаването на съответния автомобил. Налични са обособени полета за търсене по номер, камера, държава, времеви период, което прави бързо и лесно идентификацията на дадено превозно средство, както и момента на преминаването му.
XProtect LPR поддържа регистрационни номера от над 100 държави, включително Българските регистрационни табели. За пълен списък, посетете страницата на Milestone.
5 бр. държави са включени в лиценза
За работата на системата е необходим наличен Базов Лиценз Xprotect Express или по-висок и съответните лицензи за камера към тях за съответния брой камери, които ще се използват в системата.
С покупката на този продукт, можете да съберете до 43 точки за лоялност. Общо за количката Ви 43 точки за лоялност това може да бъде конвертирано във ваучер за 4,30 лв.
0,00 лв
41,80 лв
131,10 лв
1 114,35 лв
332,50 лв
4 464,05 лв
444,60 лв
5 632,55 лв
600,40 лв
1 887,65 лв
287,85 лв
86,45 лв